تبلیغات
زمین دانلود - دانلود Zapya انتقال فایل با ماورای سرعت

دانلود Zapya انتقال فایل با ماورای سرعت

پنجشنبه 3 مهر 1393
09:33 ق.ظ
ER.MH

Zapya سریعترین ابزار انتقال فایل در جهان برایاندروید می باشد که توسط آن قادر خواهید بود با سرعت ۲ مگابایت بر ثانیه دقیق ۱۰ برابر سرعت ۳G به انتقال فایل از طریق وای فای برای دوستان خود بپردازید . با این اپلیکیشن قادر خواهید بود هر آنچه را که در حافظه اسمارت فون خود دارید با سرعتی بالا ارسال کنید و یا به صورت گروهی به انتقال و دریافت فایل بپردازید .

روش استفاده از برنامه : نرم افزار را اجرا کنید و برای اولین بار برای خود یک آواتار بسازید و پس از آن در صفحه ی جدید لیستی از بازی ها و برنامه های شما به نمایش در می آید که برروی connect to friends کلیک میکنید و نفر دوم باید در گوشی خود create group را انتخاب کند . پس از ساخت گروپ گزینه ی connect to friends به wating for friends تغییر خواهد کرد که نفر دوم باید در گوشی خود connect to friends را انتخاب کند و به انتقال فایل ها بپردازند .


توجه : این نرم افزار به دلایل امنیتی ای که در نسخه های جدید اندروید تعبیه شده کار نمیکند و موقع دریافت فایل با اخطار فضای کافی وجود ندارد رو به رو میشوید پس اگر از Galaxy S4 یا S5 ویا LG G3  ویا G2 استفاده میکنید این نرم افزار به شما توصیه نمیشود