تبلیغات
زمین دانلود - مطالب تیر 1393

دانلود Panda Global Protection 2014

دوشنبه 30 تیر 1393
05:36 ق.ظ
ER.MH

شرکت اسپانیایی پاندا پس از مدت‌ها غیبت از بازار آنتی‌ویروس‌ها، این بار با یک تحول جدید پا به عرصه گذاشت؛ تحولی که در مدت زمان اندک، منجر به آن شده ‌که پروژه جدید پاندا از جایگاهی قابل احترام در بین دیگر رقبا برخوردار شود و از آن به خصوص در میان آنتی‌ویروس‌های رایگان، یک گزینه مناسب ایجاد کند.‌ شرکت اسپانیولی پاندا، مدت‌هاست ‌در زمینه امنیت سایبری فعالیت دارد و از‌‌ همان زمان آغاز به کار خود در بیلبائو اسپانیا در سال ۱۹۹۰، به یکی از معروف‌ترین شرکت‌های سازنده آنتی ویروس بدل شد. هنوز هم بسیاری از کاربران قدیمی که خاطراتی از ویندوز ۹۸ دارند، به خوبی آنتی‌ویروس این شرکت را که سیستم را پیش از شروع به کار ویندوز اسکن می‌کرد، به یاد دارند.

اما تقریبا از اوایل هزاره سوم، به یکباره نام و نشان شرکت پاندا و آنتی ویروسش، از بازار امنیت سایبری پاک شد که بخشی از آن ناشی از حضور رقبای قدرتمند جدید ‌و بخشی هم به علت تغییر تمرکز این شرکت بود، ولی در حالی که می‌رفت تا این شرکت و نرم افزار امنیتی آن به کلی از یادها پاک شود، به یکباره با یک تحول بزرگ و جهشی فوق‌العاده به بازار برگشت و توانست در مدت کوتاهی بیشتر رقبای قبلی و جدید خود را پشت سر بگذارد.

در دومین ایستگاه از تور چهار روزه آنتی ویروس‌های رایگان، مقصد ما اسپانیا و شهر بیلبائو و در ‌‌نهایت شرکت پانداست.


ادامه مطلب + دانلود

سیستم عامل لینوکس Red hat

دوشنبه 30 تیر 1393
04:54 ق.ظ
ER.MH
Fedora 20 Final یک سیستم عامل رایانه‌ای و نام توزیعی از لینوکس است و توسط اعضای پروژه فدورا تولید می‌شود. این پروژه توسط شرکت ردهت حمایت می‌شود. هدف این پروژه تولید یک سیستم عامل چند منظوره‌است که به طور کلی از بسته‌های نرم‌افزاری رایگان ایجاد شده‌است. این توزیع طوری ایجاد شده که به راحتی نصب و برای مقصود مورد نظر تنظیم شود. این کار با نرم‌افزار نصب و مجموعه نرم‌افزارهای سیستمی که کار با آن‌ها آسان است، ممکن می‌شود. بسته‌های نرم‌افزاری و نرم‌افزارهای مورد نیاز آنها به راحتی توسط نرم‌افزار یام قابل دریافت می‌باشند. هر شش یا هشت ماه یک نسخه جدید از فدورا عرضه می‌شود. همراه این سیستم عامل برنامه‌های زیادی عرضه می‌شود. 

ادامه مطلب + دانلود

دانلود مسنجر گوشی FireChat

یکشنبه 29 تیر 1393
01:39 ق.ظ
ER.MH
با استفاده از این برنامه  شما میتوناید با کسانی که اطراف شما هستند بدون استفاده از ایترنت به کمک وای فای و بلوتوث خود چت کنید و البنه اگر افراد نزدیک شما این برنامه را داشته باشند شما میتوانید با استفاده از وای فای آنان با افراد دور تر تماس برقرار کنید و این زنجیره همینطور ادامه پیدا میکند.

ادامه مطلب + دانلود برای اندروید

کالی : اژدهای سرکش لینوکس فرزند بک ترک

پنجشنبه 19 تیر 1393
08:40 ب.ظ
ER.MH
آیا از ویندوز و ارور های احمقانه و خسته کننده اش خسته شده اید ؟ آیا میخواهید از قدرت حقیقی کامپیوترتان با خبر شوید؟ آیا میخواهید از شر ویروس ها راحت شوید؟ خوب اینجاست پنگوئنی به نام لینوکس پنجره ها رو میشکند و وارد میشود و بسته به کارتان توضیع مناسب با کارتون رو بهتون تقدیم میکنه . خوب در اینجا یکی از موفق ترین نسخه هایش را بهتون معرفی میکنم کالی این سیستم عامل قابلیت های خاصی دارد که هیچ سیستم عاملی نتوانسته و نمیتواند جلوی این اژدها سر بالا بیاورد !

ادامه مطلب+دانلود